Imię i nazwisko
  Twój e-mail
Adres wysyłki
Co wybierasz?
Książka
PDF
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Dziennik wyzwań rozpisany jest na 12 tygodni.

Są to wyzwania tygodniowe, polegające na wytrwaniu w określonej czynności. Wyzwania są skonstruowane w taki sposób, by dotykały różnych obszarów życia, dzięki czemu są wielopoziomowe – czyli rozwijamy i sprawdzamy się w różnych sytuacjach i dotykamy różnych obszarów życia.

 

Są to wyzwania wielopłaszczyznowe -  uczą dyscypliny realizacji zadań, wzmacniają poczucie pewności siebie ale przede wszystkim otwierają nowe możliwości przed nami.

 

Dziennik wyzwań idealny jest dla tych kobiet, które znalazły się w martwym punkcie życia, ponieważ poprzez wyzwania daje powera do działania.

 

Przede wszystkim jest świetnym treningiem dla naszej osobowości, z tygodnia na tydzień daje możliwość poznawania siebie oraz swoich zasobów wewnętrznych. Wystarczy, byś była zmotywowana i zmobilizowana do odkrywania siebie i zakamarków życia, by krótka forma dziennika zamieniła się w niezwykłą przygodę dla Ciebie.

Jeśli Twoja motywacja jednak osłabnie na którymś etapie realizacji, zawsze masz możliwość poproszenia mnie o pomoc czy wskazówki.

Tytuł: Imię i nazwisko, adres wysyłki 

Zasady realizacji dziennika:

 

Każdy tydzień jest przypisany konkretnemu wyzwaniu, czyli danej czynności. By wyzwanie zostało zrealizowane, należy w nim wytrwać przez 7 dni.

Wyzwania są dokładnie opisane, w jaki sposób należy je wykonać. Mimo to nie są narzucone konkretne czynności, tak byś sama dopasowała dla siebie poziom trudności.

 

W spisie treści wyzwań umieszczona jest tabela, która dzieli się na datę, zaliczenie na plus lub niezaliczenie- minus.

 

Dodatkowo przyznane są wyzwania dzienne w danym tygodniu, można sobie wybrać dowolnie dany dzień na wykonanie wyzwania dziennego. Co spowoduje, dodatkowe podniesienie trudności.

 

Jeśli będziesz skrupulatnie i wytrwale realizować 12 tygodni to:
- Przeżyjesz fajną przygodę
- Nauczysz się samozaparcia
- Wyrobisz dyscyplinę
- Zamienisz stare nawyki na nowe (żywieniowe/kobiecości/równowagi i inne)
- Zmniejszysz swoją prokrastynację (odkładanie na później)
- Poznasz siebie
- Pokonasz ograniczenia
- Wzmocnisz swoją osobę i wiarę w siebie

 

Nauczy cię to wytrwałości, samodyscypliny i samozaparcia.

 

Każde wyzwanie pozwoli nam na akceptację siebie w różnych okolicznościach, czy też sytuacjach. Co pozwoli na wyjście z naszej strefy komfortu. By to uczynić, należy jedynie wytrwale dążyć do osiągnięcia celu.

Panel dziennika

Dołącz do grupy

 

 

20170908_152940

 

20170913_163148

 

20170802_140317

 

NEWSLETTER2017 © Dominika Bury.

Wszystkie prawa pilnie strzeżone. 
Polityka prywatności.