Co cię czeka w kursie ? 

 

 

Kurs został skonstruowany według moich wypracowanych 10 filarów pewności siebie.

 

Czy wiesz o tym, że pewność siebie jest umiejętnością taką samą jak gra na gitarze, obsługa komputera czy umiejętność zarządzania. Nawet jeśli, brak Ci pewności siebie lub czujesz, że chciałabyś ją wzmocnić – to nic prostszego !

 

Kurs będzie połączeniem nauki (lekcje tematyczne) oraz praktycznymi zadaniami do wykonania.

Aby nabyć daną umiejętność, trzeba się jej nauczyć, by później móc ją ćwiczyć. Chcę Ci pokazać, że ta metoda jest łatwa i skuteczna.

 

Czy rodzimy się z pewnością siebie? Na pewno nie.
My ją nabywamy od dziecka, czerpiąc wiedzę z naszego
otoczenia. Świadomość tej koncepcji, powoduje już wzrost
twojej pewności siebie.

 

O mnie:

 

Nazywam się Dominika Bury, jestem coachem oraz trenerem rozwoju osobistego. Założyłam Siłę Kobiecego Sukcesu - by wspólnie z kobietami budować siłę wewnętrzną.

 

Przez ponad pół roku opracowywałam swoje narzędzia i metody, jestem autorką programu"kobieta pewna siebie". Moje osobiste doświadczenia jak i praca z dziesiątkami kobiet, sprawiły, że powstała moja metoda Dziennika wyzwań.

 

Imię i nazwisko
Twój e-mail
Czy chcesz się zapisać na listę?
Tak
Tak,ale w innej edycji
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Realizacja

 

W cenie zakupu otrzymujesz:

 

- dostęp do panelu z lekcjami tematycznymi, który jest dożywotni.

 

Moduły kursu:

 

 1. Zdefiniowanie pewności siebie

 2. Świadomość

 3. Akceptacja i samoocena

 4. Przekonania

 5. Kobiecość

 6. Poczucie wartości

 7. Zerwanie z przeszłością: metoda listu

 8. Asertywność

 9. Wyznaczanie celów

 10. Praktyczne kroki - metodą mogę-zrobię

 

- Moja analiza ćwiczeń wykonywanych przez Ciebie z dodatkowymi wskazówkami 

 

- Grupa zamknięta na facebooku (dostęp dożywotni)

 

- Wewnętrzny webinar (temat ustalamy wspólnie z uczestniczkami)

 

- Video z ćwiczeniami i przykładami 

 

- Miejsc w kursie tylko 10. Chce by było kameralnie i na maksa interaktywnie

 

 

 

 

„Dominiko ! Zmieniłaś moje myślenie o 180 stopni. Nauczyłaś mnie szukać siły w moich słabościach. Dzięki Twojemu programowi Uwolnij kobiecą siłę, pokonałam swoje obawy. Mija miesiąc od zakończenia naszej pracy, a ja widzę kolosalne efekty.

Dziękuję, za zaszczepienie we mnie wiary i siły ;)

 

 

Kasia

Zapisuję się !

 

WERSJA FULL

 

PRACUJESZ  Z MOIM WSPARCIEM

 

Dostęp do panelu z lekcjami tematycznymi i zadaniami 

 

Prywatna grupa na FB

 

Wsparcie i analiza ćwiczeń

 

 

 

 

 129 zł   65 zł

Polecam kurs wszystkim, którzy nie wierzą w siebie
i nie mają świadomości, ile tak naprawdę są warci, widzą tylko swoje wady, minusy, braki, a nie dostrzegają swojej wartości. Po kursie na pewno zauważycie swoje plusy i zaczniecie bardziej pozytywnie patrzeć na świat. Dominika wie, jak motywować i inspirować. Bardzo dobrze dobiera ćwiczenia, które uświadamiają nam niejednokrotnie to, co oczywiste, ale nie dostrzegamy tego, ponieważ całą naszą uwagę skupiamy na tym, czego nam brakuje, zamiast doceniać, jakie jesteśmy i co posiadamy. Dominika uświadomiła mi, że z pewnością siebie jest tak, jak z chodzeniem na siłownię, czy nauką danych umiejętności - potrzebna jest praktyka. Bez niej tak naprawdę niewiele się nauczymy. Serdecznie polecam kurs i przede wszystkim Dominikę, która jest bardzo pomocna, rozumie nasze problemy i wie, jak popchnąć nas do działania :)

                                                                     

                                                                       Anna Kusior

 

 

Ja mam wrażenie, że wokół mnie same przebojowe osoby. Tylko ja szara mysz co się boi odezwać. Cieszę się, że trafiłam na Ciebie, bo szukałam czegoś co mnie ruszy z miejsca. Na pewno polecę kurs jak spotkam kogoś, kto potencjalnie potrzebuje.

 

                                                                    Marta Baran

 

Ćwiczenia uzmysłowiły mi rzeczy, o których nie miałam pojęcia- mam na myśli, czym spowodowany jest mój brak pewności siebie - wychowanie. Zmieniłam zupełnie sposób patrzenia na siebie- nie chce być "miłą, ugodową" chcę aby mnie szanowano. Najbardziej jednak pomogły mi ćwiczenia dot. Akceptacji moich słabości- Przyzwolenie sobie na nie oraz przeszłości. Ćwiczenia z listem-świetne. Było trochę płaczu, żalu, złości. Reasumując poza rozwodem- odrzuceniem, zdradą wszystkie moje porażki, smutki, żale związane były z tym, że robiłam coś, co ktoś mi kazał, wskazywał na coś lub np. Chciałam zdobyć aprobatę taty, brata. Nie brałam pod uwagę własne pragnienia. Za to szczególnie chcę Ci podziękować. Dzięki temu zdecydowałam się na kupno domu. Pojawiła się fantastyczna oferta i nie słuchałam już nikogo. W głowie miałam przez cały czas wspomnienie, czym spowodowane były moje porażki i że czas słuchać swojego serca i spełniać swoje marzenia. Gdyby nie ten kurs, nie zdecydowałabym się na ten ruch. Nie miałabym tej świadomości. Bardzo Ci dziękuję.

 

                                               Agnieszka Woźniak-Rusek

Zapisuje się !

JAK WYGLĄDA E-KURS

 

Przez 21 dni otrzymasz ode mnie, 10 modułów tematycznych. Po zakupie kursu online, dołączysz do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie co 2 dni otrzymasz ode mnie moduł tematyczny z dawką wiedzy oraz zadaniami do wykonania. Wyznaczony zostanie termin oddania danego zadania i poddany mojej analizie, gdzie udzielę Ci dodatkowych wskazówek i podpowiem na co należy zwrócić uwagę. Zależy mi na tym, by e-kurs był dla Ciebie porządną dawką wiedzy, dlatego jest to stworzony dla tych kobiet, które rzeczywiście chcą zbudować pewność siebie i jednocześnie wzmocnić poczucie własnej wartości. Kurs został wcześniej przetestowany, po to bym mogła go udoskonalić, dzięki czemu jestem go pewna w 100%. Sama sprawdź opinie kursantek.

 

SPOTKAMY SIĘ W GRUPIE NA FACEBOOKU

 

Grupa powstała po to byśmy wspólnie z innymi uczestniczkami wspierały się podczas kursu jak i wzajemnie motywowały swoimi efektami. Grupa po zakończonym kursie zostaje do dyspozycji, wraz z materiałami oraz uczestniczkami chętnymi do pozostania.


TU LICZY SIĘ INTERAKTYWNOŚĆ

 

Program e-kursu dotyczy filarów, które budują pewność siebie, wzmacniają samoocenę i wspierają w dążeniu do spełniania swoich osobistych celów oraz wzmacniają poczucie wartości siebie. Sprawdziłam te sposoby na sobie, ale i testowałam z innymi uczestniczkami, dzięki temu kurs ma formę skondensowaną
i konkretną.

 • nauczysz się pewności siebie
 • poznasz ćwiczenia akceptacji siebie
 • zmienisz swoje przekonania
 • powiesz NIE w odpowiednich momentach, dzięki asertywności
 • nauczysz się wykorzystywać mocne strony
 • poznasz metodę mogę-chcę-zrobię

 

Przeznaczony jest dla kobiet, które są gotowe na zmianę i pracę nad sobą. Stanowczo odradzam kobietom, chcącym tylko sprawdzić kurs, lecz nie angażować się w zadania. W kursie są duże wyzwania oraz olbrzymie zaangażowanie – tylko w ten sposób osiągniesz efekt.

 

NEWSLETTER2017 © Dominika Bury.

Wszystkie prawa pilnie strzeżone. 
Polityka prywatności.