Czas samooceny

Nastała piękna złota jesień, co spowodowało, że pora podsumować co w październiku w
Siła Kobiecego Sukcesu będzie się działo.

 

►Ruszyły 3 miesiące z dziennikiem wyzwań by wejść w nowy rok. Przez te 3 miesiące zrób coś dla siebie i w nowy rok wejdź z przytupem. Jeśli myślisz od dłuższego czasu nad zmianą czegoś w swoim życiu, nad nowym sukcesem, masz wyznaczony cel, chcesz coś osiągnąć to jest ten czas. Czas na wyzwania, przygodę i wyjście ze strefy komfortu na rzecz nowych i ambitnych chwil.

 

W panelu dziennika zostały dodane 2 kalendarze. Jeden jest do druku w formacie pdf, a drugi jest przykładowy z zadaniami. Warto rozplanować sobie wcześniej zadania by móc systematycznie działać. (Kliknij w dziennik wyzwań i przejdź do panelu dziennika).

 

03 października 2017

► 16 października rusza przedsprzedaż II edycji kursu: ZBUDUJ PEWNOŚĆ SIEBIE W 21 DNI. Zaczynamy 13 listopada i to ostatnia edycja w tym roku. Pojawiają się w związku z tym 2 pakiety, gdzie jest możliwość wykupienia konsultacji ze mną.

 

 

 

 Do pobrania na październik jest tapeta jesienna z moim hasłem. 

Pobierz tapetę

► 23 października w grupie Świadome życie zaczynamy wyzwanie „Hop do góry! Wzmacniaj swoją samoocenę”. To 3 dni z wiedzą i ćwiczeniami do wykonania, które mają podnieść Twoją świadomość patrzenia na to czym jest samoocena i jak o nią dbać. Pojawią się również bonusy. Wyzwanie będzie mieć formę mailową, jeśli chodzi o materiały. Wkrótce więcej szczegółów.

 

Dodatkowo będą pojawiać się posty i artykuły dotyczące tematów takich jak:
- Afirmacje: czym są i dlaczego warto je stosować.
- Aktywność i rozwój: Jaki wpływ ma na samoocenę.
- Emocje: czy są ścisłe związane z poczuciem wartości?

2019© Dominika Bury.

Wszystkie prawa pilnie strzeżone. 

Polityka prywatności