Czym są przekonania ? 

14 sierpnia w grupie kobieta PROaktywna odbyło się 4 dniowe wyzwanie dotyczące treningu - zmiana przekonań i sposobu myślenia.

 

Pokaże Ci przez 4 dni dlaczego to takie ważne, co na to wpływa oraz jak to zmienić. Powinnaś lecz nie musisz, zaangażować się
i wycisnąć z tego wyzwania wszystko, co najlepsze dla Ciebie.
I pytaj mnie,jeśli nasuną Ci się pytania, im więcej tym większa dla Ciebie korzyść. Wyzwanie jest istotne, dlatego połączymy przekonania i wartości.

 

Ważne, byś kierowała się przekonaniami wzmacniającymi Twoją osobę oraz była świadoma swoich nawyków, zachowań i reakcji na różne sytuacje.

 

Dzień 1 – Czym są przekonania.

 

To dzień poświęcony temu, byś dowiedziała się konkretnie czym są przekonania oraz jak działają. W tym dniu opisane jest zadanie, dotyczące przekonań ograniczających. 

Chcę byś je bardzo szczegółowo rozpisała względem przykładu i uświadomiła sobie, dlaczego się nimi kierujesz i w jakich sytuacjach. To pozwoli Ci to, na zapanowanie nad nimi. Zanim je zmienisz i postarasz się wyrzucić ze swojego życia, dobrze by było, byś lepiej przyjrzała się ich źródłu.

 

13 sierpnia 2017

Pobierz dzień 1

Dzień 2 – Co dodaje Ci energii?

 

To dzień tym razem poświęcony na przekonania budujące i oddziałujące na nas w sposób motywujący. Dowiesz się, dlaczego są tak istotne w naszym życiu. A teraz podam Ci przykład z mojego życia, byś sama wyciągnęła wnioski, bez mojego przekonywania Cię.

 

Na co dzień pracuję jako coach i doradca zawodowy w fundacji, przy 3 projektach. Od ponad roku również jestem koordynatorem, i zarządzam całym biurem oraz zespołem. Taka funkcja jest bardzo wymagająca
i odpowiedzialna. Jak sądzisz jakimi przekonaniami powinnam się kierować, by wykonywać swój zawód rzetelnie
i z satysfakcją? Co ma wiara w siebie do przekonań? I czy wiara w siebie, powinna być oparta na dobrze zbudowanych przekonaniach czy wystarczą wyobrażenia ?

 

Dzień 3 – Zmiana nawyków

 

W tym dniu jest proste zadanie, które pomoże Ci w zaplanowaniu zmiany nawyków małymi kroczkami.
Znajdziesz odpowiedź na pytanie - Co w przypadku gdy chcemy wyeliminować schemat negatywnego myślenia i zastąpić go innym schematem?

 

 

 

 

Po zakończeniu 4 dni, sprecyzuj i zaplanuj sposób eliminacji przekonań ograniczających i koniecznie daj znać,
w czym potrzebujesz jeszcze pomocy. Ten temat jest mi bardzo dobrze znany. Niegdyś sama miałam, sporo przekonań powodujących niską wiarę w moje możliwości.

 

Zobacz kurs o przekonaniach, który rusza w marcu 2019

Kliknij tutaj !

Pobierz dzień 3

Pobierz dzień 4

Pobieram dzień 2

Zobacz kurs o przekonaniach - start 17.09.2018

 

 

Dzień 4 – Wartości

 

W tym dniu dowiesz się w jaki sposób zsynchronizować nasze przekonania i wartości, tak by tworzyły jedność.
Dzięki ćwiczeniu, usystematyzujesz przekonania i płynące z nich wartości.

2019© Dominika Bury.

Wszystkie prawa pilnie strzeżone. 

Polityka prywatności