Grudniowi ulubieńcy

Co prawda produkty, które pojawią się w tym artykule nie są typowo grudniowe, ani nawet świąteczne. To artykuł obiecany, ponieważ pokazywałam te produkty na Instastory (Zobacz tu mojego Instagrama) i zadałam Wam pytanie: Czy opisać konkretnie te produkty ? Odpowiedzi w 95% było na TAK.

 

1. Suplementy – coś co używam i mocno polecam, ponieważ mimo zróżnicowanej diety, robiąc badania, jednak mam małe niedobory – zwłaszcza zimą.
 

Firma Bicaps (absolutnie nie promuję tej firmy, a artykuł ten nie jest sponsorowany)

 

Za co polecam i cenię tę firmę:

- Czysty skład: nie mają wypełniaczy jak większość firm typu skrobia czy inne. Tylko i wyłącznie to za co płacisz. Zero konserwantów, wypełniaczy itp.

- Otoczka kapsułki z pullulanu, czyli ma pochodzenie naturalne.

- Pojemnik z roślinnych surowców – to dla mnie ma olbrzymie znaczenie.

Wybór suplementów jest z tej firmy olbrzymi, ja używam cynk, multiwitaminę (i tu mega polecam) oraz witaminę b complex (również must have).

 

Dlaczego tego używam, po co mi witamina b i to complex, dlaczego potrzebny mi cynk oraz inne, nie będę pisać. To kwestia mocno indywidualna, odsyłam do literatury oraz badań.

 

28 grudnia 2019

Siła Kobiecego Sukcesu 

ZOBACZ NOWĄ KOLEKCJĘ

24 października 2019
We wrześniu na Instagramie (https://www.instagram.com/silakobiecegosukcesu_pl) trwała akcja koktajlowa, gdzie udostępniałam przepisy na koktajle. Pomysł oczywiście szybko został podchwycony i spotkał się z miłym odbiorem. Zamysł takiej akcji, wziął się z

ZOBACZ POPRZEDNI ARTYKUŁ

INSTAGRAM

07.01 startuje wsparcie WOŚP

Fot. Kosmetyki The Ordinary

Fot. Suplementy Bicaps

2. Kosmetyki Ordinary – i tych w Internecie poleceń jest wysyp. I wcale, mnie to nie dziwi.

 

Za co polecam:

- Prosty skład i krótki, nie od dziś wiadomo, że im prostszy skład i krótszy tym produkt jest lepszy. Szczególnie tą zasadę stosuję, kupując żywność.

- Kosmetyki są wegańskie, a podczas ich produkcji nie ucierpiały żadne zwierzęta.

- Cena względem jakość, to rewelacja.

 

Czego ja używam: serum z kwasem hialuronowym, ponieważ mam potrzebę dobrego nawilżenia cery ( a kto jej nie ma?), serum z cynkiem (na niedoskonałości), działa po mistrzowsku. Krem z witaminą C, na przebarwienia lub blizny.

I znów, poczytaj co Ci odpowiada i dopasuj indywidualnie do siebie. Czy to produkt idealny dla Ciebie? Nie wiem tego, dla mnie jest strzałem w dziesiątkę.

3. Pasta do zębów, nie ważne z jakiej firmy czy Ziaja czy Himalaya, ważne by była bez fluoru.

 

I Ziaja ze zdjęcia  faktycznie go nie ma w składzie, choć skład też nie jest idealny. I tak wiem, są zwolennicy i przeciwnicy fluoru. Ja dużo czytałam na ten temat i podjęłam próbę minimum rok czasu pasty bez fluoru i sprawdzę stan swojego uzębienia. Przez rok zrobił mi się mały ubytek w zębie, nie spowodowany tym czy ten fluor w paście był czy nie. Dużo osób, wypowiada się, że pasta bez fluoru powoduje próchnicę i to ogromną. Dla mnie to totalna bzdura, przetestowałam to. Fakt małego ubytku w zębie, raczej był spowodowany tym, że jem mało słodyczy, więc próchnica u mnie się nie rozprzestrzenia. Gdybym jadła dużo słodkich produktów, to czy pasta z fluorem czy bez, myślę że efekt próchnicy byłby ten sam. A jak wpływa na organizm fluor ? Nie jestem specjalistą w tej dziedzinie, i znów odeślę do literatury i artykułów.

No dobrze to na grudzień wystarczy. Napisz w komentarzu, czy na styczeń też chcesz by były takie polecajki?

 

Pozdrawiam po świątecznie,

Dominika

https://www.facebook.com/silasukcesu/

2019© Dominika Bury.

Wszystkie prawa pilnie strzeżone. 

Polityka prywatności