„Dominiko !

 

Zmieniłaś moje myślenie o 180 stopni. Nauczyłaś mnie szukać siły w moich słabościach. Dzięki Twojemu programowi Uwolnij kobiecą siłę, pokonałam swoje obawy. Mija miesiąc od zakończenia naszej pracy, a ja widzę kolosalne efekty.

Dziękuję, za zaszczepienie we mnie wiary
i siły".

 

                                                      Kasia N.

Polecam kurs wszystkim, którzy nie wierzą
w siebie i nie mają świadomości,
ile tak naprawdę są warci, widzą tylko swoje wady, minusy, braki,
a nie dostrzegają swojej wartości. Po kursie na pewno zauważycie swoje plusy i zaczniecie bardziej pozytywnie patrzeć na świat. Dominika wie, jak motywować i inspirować. Bardzo dobrze dobiera ćwiczenia, które uświadamiają nam niejednokrotnie to, co oczywiste, ale nie dostrzegamy tego, ponieważ całą naszą uwagę skupiamy na tym, czego nam brakuje, zamiast doceniać, jakie jesteśmy i co posiadamy. Dominika uświadomiła mi, że z pewnością siebie jest tak, jak z chodzeniem na siłownię, czy nauką danych umiejętności - potrzebna jest praktyka. Bez niej tak naprawdę niewiele się nauczymy. Serdecznie polecam kurs i przede wszystkim Dominikę, która jest bardzo pomocna, rozumie nasze problemy
i wie, jak popchnąć nas do działania :)

                                                                     

                                                             Anna Kusior

Ćwiczenia uzmysłowiły mi rzeczy, o których nie miałam pojęcia- mam na myśli, czym spowodowany jest mój brak pewności siebie - wychowanie. Zmieniłam zupełnie sposób patrzenia na siebie- nie chce być "miłą, ugodową" chcę aby mnie szanowano. Najbardziej jednak pomogły mi ćwiczenia dot. Akceptacji moich słabości- Przyzwolenie sobie na nie oraz przeszłości. Ćwiczenia z listem- świetne. Było trochę płaczu, żalu, złości.
W głowie miałam przez cały czas wspomnienie, czym spowodowane były moje porażki i że czas słuchać swojego serca i spełniać swoje marzenia. Gdyby nie ten kurs, nie zdecydowałabym się na ten ruch. Nie miałabym tej świadomości. Bardzo Ci dziękuję.

 

                                                         Agnieszka W.

   Ja mam wrażenie, że wokół mnie same przebojowe osoby. Tylko ja szara mysz co się boi odezwać. Cieszę się, że trafiłam na Ciebie, bo szukałam czegoś co mnie ruszy z miejsca. Na pewno polecę kurs jak spotkam kogoś, kto potencjalnie potrzebuje.

 

                                                  Marta Baran

Polecam kurs, ponieważ już samo jego odbycie powoduje dużą satysfakcję i wzrost poczucia pewności siebie. Materiał przedstawiony jest przystępnie, w łatwej i przyjemnej w odbiorze formie, live poruszają najważniejsze zagadnienia a Dominika dodatkowo udziela wyczerpującej odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości. Ćwiczenia są w sam raz - na tyle proste, że można je wykonać bez większego problemu i na tyle angażujące, że wymagają chwili zastanowienia i zajrzenia w siebie. Podczas samego kursu już wiele spraw się układa
w głowie, a po zakończeniu zostajemy z bogatym materiałem i silną motywacją do dalszej pracy - i nie mamy poczucia, że jesteśmy zostawieni z tym sami :)
Dominika jest kompetentnym i znakomicie zorganizowanym coachem, a przy tym przesympatyczną osobą. Serdecznie polecam wszystkim, którzy mają niską samoocenę, cierpią na brak asertywności czy też nie potrafią jasno określić swoich celów i dobrze zaplanować ich realizacji.

 

                                                            Katarzyna Kromka

Fajny sposób by lepiej poznać siebie i zacząć pracę nad sobą... :)
                                      

                                                           Magda  Żurek

Polecam wszystkim, którzy chcą zbliżyć się do siebie. To dobry krok do poznania siebie.

 

                                                             Agnieszka Sawko

Dominika jesteś magiczna, twoja praca z nami niesamowita i potrafiłaś w tak krótkim czasie zmusić nas do pracy nad sobą.

 

                                                             Beata Wiśniewska

Super ćwiczenia i jeszcze lepiej dobrany materiał. Każdy kolejny moduł był kontynuacją i odniesieniem do poprzedniego. To bardzo ważne bo sprawia ,że nie robisz zadań a potem o nich zapominasz bo następny moduł wręcz zmusza Cię do tego by wrócić do poprzedniego,analizować i może patrzeć na nie już pod innym kontem. Moje oczekiwania wobec kursu spełnione w 100%.

Natalia O. 

2019© Dominika Bury.

Wszystkie prawa pilnie strzeżone. 

Polityka prywatności